Anadolunun Destansı Lezzetleri

Edirne’den Van’a, Rize’den Hatay’a Anadolu’nun dört bir yanında gelişen damak tadı, lezzetin kültürel birikimi Anadolia’da buluşuyor. Lezzetlerin her birinin kokusundan, tadından yayılan bilgelik bir araya geliyor. Ocağımız, evimiz, ailemiz… Yemekle yayılan damak tadımız ortak kültürümüz olmaya devam ediyor. Dostluğun sofrası Anadolia’da kuruluyor; ekmeğin mayasında, tatlının şerbetinde geleneğe uzanan yolculuk başlıyor.

Anadolu yakasının gözde semtlerinden Kozyatağı’nda, toplu taşıma ve özel aracınızla son derece rahat ulaşılabilir bir lokasyonda siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

Yöresel tadlarla taçlandırdığımız, çok özel serpme kahvaltılarımız, zengin yemek menüsü, pastane ve cafe hizmetimiz,  geçmişin mirasını günümüze taşıyan hediyeler, yöresinden doğal, ata tohumu ile üretilmiş coğrafi işaretli ürünlerimiz  ile konsept mağazamızı da keşfedebilir, gününüzü zenginleştirebilirsiniz.

Kurumsal etkinliklerinizi, doğum günlerinizi, özel davetlerinizi en güzel şekilde geçirmeniz ve anlam katmanız için sizleri bekliyoruz.

Kaliteli ve güler yüzlü hizmet ile keyif dolu bir gün geçirmek için siz de Anadolia’da yerinizi alın…

Gelin Tanış Olalım!

Rezervasyon İçin  TIKLA.

Menüyü görmek için TIKLAYIN.

Histry
Histry
Histry